1 sierpień 2021
  1. Od jutra, czyli od poniedziałku będą już msze św. w kościele zarówno rano jak i wieczorem.

Również od przyszłej niedzieli będzie już Msza św. w kościele o godz. 16.00, a w kaplicy o godz. 8.00. Dzisiaj Msza św. o godz. 16.00 będzie jeszcze w kaplicy.

2. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:

- w poniedziałek można zyskać odpust zupełny, zwany Porcjunkuli
    - w środę - wspomn. św. Jana Marii Vianneya, prezb.
    - w piątek - święto Przemienienia Pańskiego

3. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.

Spowiedź św. będzie w czwartek od godz. 17.30 i piątek od godz. 17.00

4. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na Uniwersytet Papieski JPII w Krakowie i w Tarnowie.

5. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystego przeżycia naszego odpustu parafialnego.

Dziękujemy tym, którzy sprzątali i dekorowali kościół, Straży pożarnej, chorówi, orkiestrze, tym, co nieśli feretrony i sztandary i szczególne podziękowanie rodzicom, których dzieci sypały kwiaty i dzwoniły. Wszystkim składamy serdeczne „Bóg zapłać",

6. W sobotę o godz. 7.30 wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej i do Wadowic.

Spotkanie organizacyjne będzie po Mszy wieczorowej dla dzieci we czwartek.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i jego dekorację.

W tym tygodniu prosimy o sprzątanie mieszkańców domów z nr 394, 397, 398 i 695.

8. Przypominamy, że sierpień jest miesiącem trzeźwości w naszej Ojczyźnie.

Zachęcamy wszystkich, aby uczynili wszystko, by przez modlitwę, przykład życia i oddziaływanie apostolskie, uczynili sierpień miesiącem dobrowolnej abstynencji.